UPDATE command denied to user 'zsepoznan_4'@'10.254.28.208' for table 'fusion_settings' Szkoła Policealna Nr 1 w Poznaniu - Szkół
27.02.2021 07:54
Nawigacja
· Strona główna
· Szkoła
· Administracja
· Kontakt
· Oferta edukacyjna
· Zapisy On-line
· Galeria
· Szukaj
· Microsoft IT Academy
· Uniwersytet Ekonomiczny
· Egazminy zawodowe
· Zespół Szkół Ekonomicznych
· Plany i informacje
Szkół

Państwowe szkoły - Szkoła Policealna nr 1 i Szkoła Policealna nr 1 dla Dorosłych w Poznaniu są szkołami państwowymi, publicznymi i bezpłatnymi. Nauka odbywa się w systemie dziennym, wieczorowym i zaocznym.

Po ukończeniu szkoły i zdaniu egzaminu zawodowego absolwent otrzymuje dyplom z tytułem technika odpowiedniego kierunku i certyfikaty ukończenia odpowiednich specjalizacji.
Jako jedyna szkoła państwowa policealna w Polsce uczestniczymy w programie partnerskim Microsoft IT Academy umożliwiającym korzystanie z umiejętności dydaktycznych instruktorów Microsoft oraz z materiałów szkoleniowych Microsoft.Uczestnictwo w programie umożliwia zdobycie certyfikatów specjalistycznych Microsoft w ramach zajęć.
Uczestniczymy także w projekcie MSDN AA, który zapewnia darmowy dostęp do większości oprogramowania firmy Microsoft, dzięki czemu będziesz się mółg uczyć z legalnymi i zawsze aktualnymi narzędziom w domu i w szkole.
Jesteśmy także objęci patronatem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.
Dla słuchaczy szkoły przygotowana jest platforma E-learningowa umożliwiająca edukację przez Internet.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ankieta
Jaką długą masz drogę do szkoły?Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Wygenerowano w sekund: 0.00 2,158,181 Unikalnych wizyt